Producent zniczy świec i podgrzewaczy

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem przygotowują asortyment odpowiadający potrzebom odbiorców.

Aktualności

13 Grudzień 2017

TOP MARKA 2018

TOP MARKA 2018

Drodzy Klienci jest nam niezmiernie miło poinformować, że Firma Bispol po raz kolejny otrzymała Laur Konsumenta TOP MARKA 2018 w kategorii świece. TOP MARKA przyznawana jest firmom, dla których nadrzędną ideą jest dbałość o najwyższą jakość swoich produktów.        

więcej
14 Czerwiec 2017

PLMA 2017

PLMA 2017

więcej
24 Kwiecień 2017

Dzień otwarty - 07.04.2017

W dniu 7 kwietnia 2017 r. odbył się "Dzień Otwarty" w firmie Bispol Sp. z o.o. ... więcej

31 Marzec 2017

Dzień otwarty firmy Bispol

Dzień otwarty Bispol

więcej
14 Marzec 2017

Laur Konsumenta

Laur Konsumenta 2017
Laur Konsumenta
to ogólnopolski projekt konsumencki, którego ideą jest wyłonienie każdego roku najpopularniejszych produktów i marek w swoich kategoriach. Zakrojony na szeroką skalę ogólnopolski plebiscyt przynosi producentom i dystrybutorom towarów oraz usługodawcom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty i usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie? Tego roku odpowiedź jest prosta: To świece zapachowe firmy Bispol!
Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie dla naszej marki!

Drodzy Państwo jesteśmy zaszczyceni otrzymaniem tej jakże ważnej dla Nas nagrody, którym jest Laur Konsumenta 2017. Nasza firma została wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie oceniającym popularność marki w świadomości polskich konsumentów, a tym samym nasze świece zajęły I miejsce w swojej kategorii zdobywając Złoty Laur Konsumenta 2017, wyprzedzając  tym samym naszą konkurencję. ... więcej

13 Luty 2017

Inspirujemy zakochanych!

Inspirujemy Zakochanych

Walentynki to święto zakochanych, a nic nie doda bardziej romantycznego nastroju jak blask świec. Mogą być one doskonałym prezentem dla ukochanej osoby lub po prostu pięknym dodatkiem na stół podczas romantycznej kolacji. Zapytaj swojego sprzedawcę o najlepszy wybór świec na tę właśnie okazję z asortymentu naszej firmy!

więcej

Archiwum