Producent zniczy świec i podgrzewaczy

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem przygotowują asortyment odpowiadający potrzebom odbiorców.

Aktualności

27 Luty 2015

Wyeksponuj swój produkt

Jeśli cenisz sobie wygodę i wysoką jakość usług, to oferta produktów Bispol w standzie skierowana jest właśnie do Ciebie. Nasze produkty standardowe, jak również te na zamówienie Klienta, oferujemy w nowoczesnych standach sprzedażowych. 

Zaletą ich jest to, że łączą w sobie miejsce na produkt oraz powierzchnię reklamową. Półki ekspozytora pozwalają na atrakcyjne rozmieszczenie świec, natomiast powierzchnia zadruku może być pokryta dowolną tematyką (logo firmy, ciekawa grafika). 

Wszystkie standy wykonane są z wysokiej jakości tektury. Dodatkowo mogą być uszlachetnione przez lakierowanie i foliowanie (błysk, mat). Drukowane są w technice offsetowej i flexo HQ. Aby sprostać oczekiwaniom Klientów, staramy się dokładnie zbadać ich potrzeby. Szczegółowo omawiamy konstrukcje, wymiary, rodzaj nadruku, ilość kolorów itp. Nowoczesne kształty i różne techniki wykonania standów sprawiają, że przykuwają uwagę i są łatwo rozpoznawalne.

Standy dają możliwość podnoszenia walorów estetycznych produktu. Ciekawie zaprojektowane wyróżniają się na tle konkurencji oraz wzbudzają zainteresowanie. Standy zazwyczaj usytuowane są w miejscach dobrze widocznych, gdzie klienci podejmują ostateczne lub impulsywne decyzje zakupowe. 

Bispol - Wyeksponuj swój produkt

‹ powrót