Producent zniczy świec i podgrzewaczy

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem przygotowują asortyment odpowiadający potrzebom odbiorców.

Nasze atuty

JAKOŚĆ

W 2005r. wdrożyliśmy procedury wg norm zintegrowanego systemu zarządzania i do dzisiaj działamy zgodnie z tymi normami. Ponadto Dział Kontroli Jakości dzięki nowoczesnemu laboratorium na bieżąco przeprowadza kontrolę surowców oraz produktów, aby do klienta trafił towar gwarantowanej jakości. Sprzęt do badania surowców, którym spółka dysponuje, to urządzenia o najwyższym stopniu zaawansowania technologicznego. Wszystkie produkowane przez nas wyroby posiadają atesty PZH, które potwierdzają bezpieczeństwo w użytkowaniu przez ludzi i dla środowiska.

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA

Własna kadra inżynierska pracuje nad nowymi rozwiązaniami technologicznymi, dzięki temu park maszynowy jakim dysponujemy jest jednym z najnowocześniejszych w branży. W wyniku tych działań udaje nam się podnosić jakość wyrobów, zwiększa wydajność i obniża koszty. Stale rozwijamy posiadaną technologię inwestując w innowacyjny sprzęt i urządzenia, a także w poszerzanie wiedzy i umiejętności pracowników. Od połowy 2006 firma Bispol uzyskała prawo do oznaczania swoich wyrobów znakiem jakości „RAL Candles”, które są produkowane na życzenie klienta.

PRODUKTY

Śledzimy trendy rynkowe, by wyróżnić nasz produkt na rynku. Dział Badań i Rozwoju na bieżąco poszukuje innowacyjnych rozwiązań w zakresie surowców, metod produkcji oraz aktualnych trendów. Chcemy, by zmieniana co roku oferta była atrakcyjna, a wyprodukowany towar w 100% spełniał oczekiwania klientów.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

Dbamy o zachowanie wysokich standardów etycznych i społecznych oraz bezpieczeństwa pracy. Jako uczestnik programu „Rzetelna Firma” zobowiązaliśmy się do przestrzegania zasad etycznych takich jak praworządność, rzetelność, przejrzystość i odpowiedzialność w prowadzeniu biznesu. Działamy w oparciu o normy chroniące nasze otoczenie i środowisko. W procesie produkcyjnym używamy surowców odnawialnych, w trakcie produkcji półproduktów, odpady są przerabiane ponownie. Zapewniamy bezpieczne warunki do pracy oraz odpowiednie przeszkolenie wszystkich naszych pracowników, surowo przestrzegamy normy BHP.