Producent zniczy świec i podgrzewaczy

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem przygotowują asortyment odpowiadający potrzebom odbiorców.

Oferty pracy

03 Grudzień 2014

Ślusarz-Spawacz

Główne zadania i obowiązki:

Naprawa i konserwacja maszyn produkcyjnych. Samodzielne wykonywanie niektórych części zapasowych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe techniczne
  • uprawnienia spawalnicze metodą MAG lub TIG
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie związanym z obróbką metali

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • wynagrodzenie adekwatne…

    więcej

Operator maszyn/ Ustawiacz

Główne zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji świec i zniczy
  • samodzielne ustawianie parametrów pracy maszyn i urządzeń
  • nadzór nad realizacją założonych norm i parametrów jakościowych

Wymagania:

  • wiedza dotycząca budowy maszyn produkcyjnych
  • kilkuletnie doświadczenie związane z obsługą maszyn w firmie produkcyjnej

Oferujemy:

więcej