Producent zniczy świec i podgrzewaczy

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem przygotowują asortyment odpowiadający potrzebom odbiorców.

Oferty pracy

12 Czerwiec 2017

Pracownik produkcyjny

Firma Bispol Sp. z o.o. z siedzibą w Głuchowie 573, 37-100 Łańcut, zaprasza do składania dokumentów aplikacyjnych w postaci CV osoby chcące podjąć pracę na produkcji do prostych prac fizycznych związanych z obsługą linii produkcyjnych.

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie w siedzibie w Głuchowie, Głuchów 573 oraz w nowo powstałym zakładzie znajdującym się w Łańcucie, ul. Przemysłowa 12

  • zdobycie doświadczenie w procesie produkcyjnym w firmie posiadającej nowoczesne linie produkcyjne

Główne obowiązki:

  • pakowanie świec i zniczy w opakowania jednostkowe i zbiorcze

  • składanie opakowań jednostkowych, zbiorczych i tacek

  • konfekcjonowanie produktów

Wymagamy:

  • chęci i dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

Dokumenty aplikacyjne można składać osobiście w Dziale Kadr lub za pośrednictwem strony www.bispol.pl w zakładce KARIERA.

Jeżeli jesteś zainteresowany(na) naszą ofertą prześlij swoje dokumenty w postaci CV i listu motywacyjnego za pomocą poniższego przycisku:Aplikuj