30 LAT NA RYNKU!

Firma Bispol to wiodący producent świec, podgrzewaczy, wkładów i zniczy w Europie.  Swoją działalność rozpoczęła w 1993 roku od produkcji wkładów i zniczy. Następnie asortyment został rozszerzony o świece oraz odświeżacze powietrza. W związku z dynamicznym rozwojem firmy wybudowany został również drugi zakład produkcyjny. W tym roku firma świętuje 30 lat swojej obecności na rynku

Zdobywane przez wiele lat doświadczenie to niewątpliwy atut firmy Bispol. Nieustannie rozwijamy się i doskonalimy w każdym obszarze naszej działalności. Wysoką jakość produktów zapewniają wykwalifikowani pracownicy oraz profesjonaliści a także nowoczesne linie produkcyjne. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody i wyróżnienia. Do tworzenia produktów podchodzimy z wysokim zaangażowaniem i wielką pasją, dzięki czemu pokochały je miliony osób. 

Do tej pory nasze produkty produkowane były pod marką Bispol. W tym roku podjęta została decyzja o utworzeniu logo Aura i sygnowaniu nim świec zapachowych, bezzapachowych oraz odświeżaczy powietrza. Bazując na obecnym logo stworzyliśmy jego nową odsłonę, która stanowi teraz wizytówkę naszych produktów.

Nowe logo prezentuje swoim wyglądem rozwinięty kwiat tulipana i przywołuje na myśl aromatyczny bukiet kwiatów. Symbolika znaczenia słowa Aura odzwierciedla przyjemną, magiczną atmosferę, która często towarzyszy nam podczas ważnych momentów. Kolor granatowy wzbudza zaufanie i działa uspokajająco. Doskonale komponuje się w wielokolorowymi grafikami wykorzystywanymi na kartonikach produktów. W nowym logo dużymi literami w nowoczesnym stylu zapisano słowo Aura. Dopisek Candles dla świec oraz Home care dla odświeżaczy powietrza zapisano czcionką imitującą pismo ręczne. Dopełnieniem nowej odsłony logo jest hasło marketingowe And your home is magical. Takie połączenie stanowi wartość naszej marki i komunikuje jej najważniejszy element – nastrój

Podjęte przez nas działania mają na celu zwiększenie rozpoznawalności produktów na rynku. Nowy logotyp oraz nowoczesny design sprawiają, że marka Aura wyróżnia się na półkach sklepowych a wartość oferowanych przez nas produktów wzrasta. 

Zobacz