DOMOWA STREFA RELASKU

Każdy z nas miewa gorsze dni, kiedy natłok codziennych obowiązków, stres w pracy czy inne problemy powodują, iż czujemy się zmęczeni, wypaleni oraz bez sił. Faktem jest, że długotrwały stres oraz zmęczenie działa na nasz organizm destrukcyjnie, przez co stajemy się podatni na różnego rodzaju problemy zdrowotne. W takim okresie dobrze jest zwolnić, znaleźć czas dla siebie aby odpocząć i zregenerować siły. W tym celu warto w swoim mieszkaniu zorganizować miejsce, w którym będziemy mogli się wyciszyć, zrelaksować, oczyścić umysł oraz uciec od natłoku myśli. Organizując swoją domową strefę relaksu, należy pamiętać o świecach zapachowych, które dzięki swoim wyjątkowym właściwościom niwelują zmęczenie oraz napawają energią i optymizmem.

Relaks przy świecach
Bispol w swojej ofercie posiada szeroką ofertę świec z serii Ogród SPA, które pomogą nam oczyścić umysł i ciało. Jedną z naszych propozycji jest świeca w szkle z wieczkiem, dostępna w dwóch wariantach: mała o czasie palenia 28 godzin, oraz duża o czasie palenia aż do 100 godzin!
Seria zapachowa Ogród SPA oferuje również dwie wersje mniejszych świec w szkle. Świeca zapachowa w delikatnym, eleganckim szkle o czasie palenia 24 godzin idealnie wpasuje się w Twoją domową strefę relaksu.
Zjawiskowa trójkolorowa świeca warstwowa, która dzięki zastosowaniu dwóch knotów tworzy niepowtarzalny klimat oraz pozwala cieszyć się relaksującym aromatem przez około 32 godziny.
Oprócz świec w szkle Bispol w serii Ogród SPA posiada także mniejsze, kolorowe świece zapachowe.
Dla osób ceniących sobie nie tylko odprężające właściwości zapachu, ale także elegancki wygląd polecamy serię świec SPA Collection. Są to dwie wyjątkowe świece w wysokim, prostym szkle z metalowym wieczkiem, które wypełnią wnętrze subtelnym aromatem, a także stanowią wyjątkowy i gustowny element dekoracyjny.
Stwórz swoją własną strefę relaksu, gdzie z łatwością uwolnisz się od stresu, zregenerujesz siły i wrócisz do pracy oraz domowych obowiązków ze zdwojoną siłą!

Zobacz