DOPASUJ NUTY ZAPACHOWE DO SWOJEGO CHARAKTERU

Świece zapachowe, dyfuzory czy woski dobieramy podobnie jak perfumy. Sugerujmy się własnym gustem. Podczas pierwszego kontaktu z zapachem jesteśmy już w stanie stwierdzić czy zapach nam się podoba czy nie.


Pięknie pachnące i wyglądające zapachy to obecnie absolutny must have w nowoczesnym wnętrzu. Aby zapach nam nie przeszkadzał, a jedynie wypełniał pomieszczenie to dobierzmy go odpowiednio do swojego charakteru.
Dla miłośników przyrody polecamy zapachy o kompozycji ziołowej. Do nich zaliczyć możemy ponadczasowy zapach lawendy, mięty, eukaliptusa. Świetnie sprawdzą się do wieczornego relaksu.
Wszystkim romantykom dedykowane są zapachy kwiatowe. To przede wszystkim delikatne, lekkie zapachy kierowane do kobiet. Gama zapachów kwiatowych jest bardzo szeroka. Róża, kwiat bzu, lilia to kompozycje nie przytłaczające, lekko odświeżające.
Zapachy cytrusowe, które stanowią trzon wielu ofert zapachowych kierowane są do osób aktywnych. Takich których nuda zabija, a ciągłe wyzwania stanowią sens życia. Aromaty cytryny, bergamotki, pomarańczy są lekkie, pobudzające i dodające energii. Sprawiają, że mamy chęć do działania i poprawiają nastrój.
Ważne miejsce w rodzinie zapachów stanowią zapachy kierowane do wszystkich Łasuchów, czyli zapachy z grupy gourmand. Do nich zaliczamy przede wszystkim niezwykle popularny zapach wanilii, czekolady, ciasteczek. To one stanowią składniki wszystkich smakowitych kompozycji zapachowych.


Dla odważnych i pewnych siebie osób polecamy zapachy wyraziste, ciężkie, nadające mocny akcent we wnętrzu. Do nich zaliczamy zapach cynamonu, drzewa sandałowego, gałki muszkatołowej, piżma.  Zapachy te idealnie podkreślą preferencje mieszkańców. Kierowane są do wnętrz nietuzinkowych, w orientalnym stylu.

Zobacz