JAK PACHNIE LATO?

Latem zapachy są szczególnie wyraźnie przez nas odczuwane. Poranki chłodniejsze, rześkie wyzwalają w przyrodzie niesamowite olejki eteryczne, które za pewne każdy z nas nieraz poczuł. Zroszona po nocy trawa, ukwiecone łąki ubrane w kolor czerwonych maków, czy błękitnych bławatków oraz falujący na polach żółty rzepak, to te bez których nie wyobrażamy sobie lata. 

Idealny czas by zaopatrzyć się w świeże warzywa, które o tej porze roku smakują wybornie oraz są doskonałym uzupełnieniem dla naszych potraw. Na targu powoli pojawiają się truskawki, borówki, maliny, czereśnie, morele oraz szereg innych owoców, które zachwycają swoim smakiem i aromatem. Warto pomyśleć o zrobieniu przetworów tak, aby w okresie jesienno – zimowym, kiedy to czujemy się znacznie słabsi i często łapiemy infekcje móc sięgnąć po dobrodziejstwa lata.

ZAPACH LATA W NASZYM DOMU - JAKIE ŚWIECE WYBRAĆ?
Ciepły letni poranek. Uchylone drzwi balkonowe, a przez nie wchodzący do wnętrza lekki podmuch wiatru. Nasz dom ubrany w świeżość, dzięki zapachowi czystej pościeli, czy kwiatów w wazonie. Warto również zadbać o letnie dodatki. Mogą to być świece, które w pochmurny dzień nie tylko rozświetlą nasze wnętrze, ale również wpłyną na nasze samopoczucie. Ciekawą propozycją będzie świeca Relaxation, nuty zapachowe zamknięte w niej pomogą nam się odprężyć, wyciszyć, osiągnąć wewnętrzną harmonię. Świeca Fresh cotton jest również wartą uwagi propozycją, dla tych którzy lubią zapach świeży z dodatkiem słodkich nut. Kojarzy się z lekkością, luksusem.

A MOŻE RELAKS NA ZEWNĄTRZ?
Doskonałym pomysłem będzie wycieczka rowerowa, czy też piknik gdzieś na obrzeżach miasta. Zagospodarujmy choć trochę czasu dla siebie. Warto do takiego wypadu trochę się przygotować, gdyż letnia aura może nas czasem zaskoczyć. Słoneczna pogoda sprzyja chwilom odprężenia, daje możliwość oderwania się od ferworu codziennych zajęć. To super szansa na aktywne spędzenie czasu ze znajomymi czy z rodziną. Endorfiny pobudzone poprzez wysiłek fizyczny wprowadzą nas w stan błogostanu, który będzie nam towarzyszył przez kilka najbliższych dni.

DYFUZOR ZAPACHOWY PACHNĄCY LATEM
Dyfuzory zapachowe stały się bardzo popularne i stanowią jedną z ciekawszych form na ubranie wnętrza w zapach. Różnorodność kształtów, patyczków, aromatów oraz pojemności daje nieograniczone możliwości w wyborze tego jedynego. Jest fajnym i wygodnym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią by zapach uwalniał się stale oraz w miejscach, gdzie nie zaleca się palić świec. Każdy zestaw posiada buteleczkę wypełnioną płynem zapachowym oraz patyczki celulozowe bądź rattanowe. To dzięki nim olejek przenosi się w górę, a zapach rozprzestrzenia dzięki zjawisku parowania. W okresie letnim wybieramy zapachy świeże, cytrusowe, bądź takie, które budzą w nas miłe skojarzenia.

Dyfuzor zapachowy Drzewo cedrowe i wanilia jego kompozycja zapachowa składa się z nut roślinnych oraz drzewnych. Nutę głowy stanowi m.in. świeża herbata z kwiatem róży, a serce to nuta drzewna z dodatkiem suszonych owoców. Idealne rozwiązanie dla lubiących w swoim wnętrzu klimat orientalny. 

Dyfuzor zapachowy Mango i kokos już jego nazwa budzi skojarzenia z letnim relaksem, błogością, podróżami w ciepłe zakątki świata. Połączenie aromatu mango i kokosu jednocześnie odświeża i dodaje energii. To zapach, który przede wszystkim wiosną i latem warto wprowadzić do użytku w naszym domu. Energetyczna kompozycja świetnie sprawdzi się w wakacyjne dni.

Lato to niewątpliwie czas błogi, obfity w pozytywne emocje. Zapachy ukryte w naturze dają o sobie poznać każdego dnia. To nie tylko unosząca się woń skoszonej trawy, czy ciepłem smaganej ziemi, ale również kompozycje zamknięte w świecach bądź dyfuzorach, które sami możemy wprowadzić do naszej przestrzeni.

Dyfuzor zapachowy Mango i kokos już jego nazwa budzi skojarzenia z letnim relaksem, błogością, podróżami w ciepłe zakątki świata. Połączenie aromatu mango i kokosu jednocześnie odświeża i dodaje energii. To zapach, który przede wszystkim wiosną i latem warto wprowadzić do użytku w naszym domu. Energetyczna kompozycja świetnie sprawdzi się w wakacyjne dni.

Lato to niewątpliwie czas błogi, obfity w pozytywne emocje. Zapachy ukryte w naturze dają o sobie poznać każdego dnia. To nie tylko unosząca się woń skoszonej trawy, czy ciepłem smaganej ziemi, ale również kompozycje zamknięte w świecach bądź dyfuzorach, które sami możemy wprowadzić do naszej przestrzeni.

Zobacz