JAKIE ŚWIECE ZAPACHOWE I ODŚWIEŻACZE POWIETRZA WYBRAĆ NA PREZENT?

Często wydaje się, że wybór świecy zapachowej bądź odświeżacza powietrza jest prosty. Są jednak osoby, dla których jest to nie lada wyzwanie.  Niekiedy w ostatniej chwili pędzimy do sklepu, by wybrać prezent dla naszego przyjaciela. Jak zatem poradzić sobie z wyborem tego najlepszego prezentu? Jaką świecę zapachową wybrać, by bliska nam osoba ucieszyła się z otrzymanego upominku? 

Właściwości świec zapachowych i odświeżaczy powietrza
Świece i odświeżacze powietrza budują nastrój naszego domu. Dobrze czujemy się, gdy otulają nas miłe zapachy. Często zwyczajnie spędzony czas np. na czytaniu książki, czy oglądaniu serialu, zyskuje na wartości jeśli gdzieś w tle migocze nam światło płomienia palącej się świecy. Poza odświeżeniem naszego domu wprowadza nas w błogostan. Tego też życzymy naszym bliskim - świeżości, lekkości, relaksu, wyciszenia i spokoju, który zapewnią wyjątkowo dobrane zapachy. Bez wątpienia możemy wybrać świecę zapachową
i odświeżacz powietrza na prezent dla kogoś bliskiego. Szeroka gama zapachów dostępna jest niemal w każdym sklepie. Jednak nie zawsze potrafimy wybrać taki, którego aromat będzie odpowiadał gustowi bliskiej nam osoby. Doskonałym sposobem będzie więc wybór spośród zapachów neutralnych, delikatnych, wyróżniających się głównie designem. 

Dla kogo świeca zapachowa, a dla kogo odświeżacz powietrza?
Świeca zapachowa to idealny prezent nie tylko dla osoby lubiącej styl hygge. Jednak komfort z jakim kojarzy się ten styl na pewno jest nam wszystkim bliski. Puchate poduszki, relaksująca muzyka, ciepłe skarpety i koce w naszym poczuciu budują szczęście. Miło wraca się do domu, w którym czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Bliska nam osoba może ucieszyć się ze świecy, której design odpowiada kolorom ziemi czy też pustynnym. Jest szereg produktów świecowych, które odpowiadają właśnie takiej kolorystyce. Wśród nich warto zwrócić uwagę na świecę w dużym słoju z wieczkiem Ciasto dyniowe. Na jej aromat składa się klasyczne połączenie dyni, cynamonu i goździków. Wyszukana kompozycja zapachowa z pewnością zachwyci nie jedną osobę.

Na rynku dostępne są również świece, w barwnych opakowaniach, z ciekawymi tłoczeniami i wzorami. Jedną z takich świec są Kwiatowe inspiracje. To świeca w szkle i folii, na której zostały umieszczone zachwycające motywy florystyczne. Przywołuje na myśl błogi letni poranek. Orzeźwiające nuty frezji przeplatają się z delikatnością kaszmiru. Warto wprowadzić taki zapach do domu bliskiej nam osoby. 

Ciekawym wyborem będzie również odświeżacz powietrza w formie pachnących patyczków. Bogata szata graficzna oraz wyszukane kompozycje zapachów dają nam szerokie pole do popisu. Wnętrze do jakiego wprowadzimy ten produkt na pewno będzie bogatsze
o nowe kwiatowo-owocowe aromaty. 

Spośród dostępnych na rynku produktów zapachowych możemy wybrać również eleganckie zestawy świec i odświeżaczy powietrza. W naszej ofercie znajdziecie te charakteryzujące się klasyczną kolorystyką czerni i bieli. Będą one doskonałym prezentem dla osoby, która lubi pomieszczenia jasne, świetliste, oraz stonowane kolory. Seria No1 to nuty orientalne, drzewne, otulone kwiatem róży i frezją.  Na pewno warta uwagi propozycja. Jeśli będziemy kierować się gustem bliskiej nam osoby wybór produktu zapachowego nie przysporzy większego kłopotu.

Jak zapakować świecę zapachową i odświeżacz powietrza, by prezent wyglądał atrakcyjnie?
Prezent to forma wdzięczności, miły gest, czy podarunek z powodu wyjątkowej uroczystości. Ma budzić przyjemne wspomnienia, a przy tym wyglądać atrakcyjnie. Zatem jak zapakować świecę bądź dyfuzor zapachowy, by ucieszył obdarowaną osobę? 

Nasze patyczki zapachowe oraz świece cieszą się niezwykle bogatą szatą graficzną. Większość z nich nie wymaga dodatkowego opakowania, by móc wyglądać atrakcyjnie. Jeśli jednak chcielibyśmy pokusić się o dodatkową ozdobę niekiedy wystarczy użyć sznurka jutowego, folii celofan, bądź kokardy.  

Tak zapakowany prezent na pewno ucieszy każdą Panią domu i wzbogaci wnętrze o nowy element dekoracyjny. Sporo mężczyzn ceniących sobie elegancję i relaks również będzie zadowolonych z tak oryginalnej propozycji.

Zobacz