NADCHODZĄ ŚWIĘTA

Przed nami wyjątkowy czas - Święta Wielkiej Nocy. Spędzimy je zapewne w najbliższym otoczeniu, w zaciszu swojego domu. Warto zatem zadbać o świąteczne dekoracje, wiosenne zapachy i przytulną atmosferę. Klimat jaki stworzymy w swoim wnętrzu na pewno spowoduje, że poczujemy się zrelaksowani, a Święta będą czasem wyciszenia, harmonii i radości.

 

ŚWIECE ZAPACHOWE IDEALNE NA WIELKANOC
Święta to czas wyjątkowy dla każdego z nas. Lubimy spotykać się z rodziną i razem smakować wyszukanych potraw. Podczas takich chwil dzielimy się ze sobą wspomnieniami, pomysłem na spędzenie wolnego czasu, planujemy razem wakacje, czy też korzystamy ze spacerów na świeżym powietrzu z naszymi pociechami. Unoszące się zapachy natury rozpieszczają nas, a spacer w wiosennej aurze dodaje energii i chęci do życia. Może warto energetyzujące zapachy zaprosić również do naszego wnętrza? Zapach słoneczniki jest idealnym rozwiązaniem dla lubiących świeżość. Serce kompozycji zapachowej tej świecy stanowią białe kwiaty i zielone liście. Proponujemy świece, która łączy ze sobą nietuzinkowy zapach i wyjątkowo wiosenną kolorystykę.  Idealnie wpisze się w barwy Wielkanocy.

 

ŚWIĄTECZNE UMILACZE
Kuchnia babci, a w niej domowe wypieki. Czujesz jak unosi się zapach pieczonego ciasta? Bez baby wielkanocnej trudno jest wyobrazić sobie święta. To przepyszne ciasto, które przypomina nam chwile dzieciństwa, kiedy to nasze babcie precyzyjnie przyrządzały je by następnie zagościła na Wielkanocnym stole. Sypkie, nieco wilgotne, wprost rozpływające się w ustach. Aby umilić sobie czas świątecznych wypieków, polecamy świece o zapachu wanilii, pomarańczy i cynamonu, które na myśl przywodzą chwile dzieciństwa.

Bazie kotki – pierwszy zwiastun wiosny nieodłącznie związany z okresem świątecznym. Wierzbowa gałązka ma w sobie coś magicznego. Jej zapach i dotyk wprawiają nas w błogość, a postawione w wazonie cieszą oko. Wiosenne kwiatowe zapachy w naszym wnętrzu również mogą zwiastować nadchodzącą wiosnę. Świetnie sprawdzi się zapach bzu, róży i białych kwiatów.


Pisanki, czy też malowane jajka, to świetna zabawa nie tylko dla najmłodszych. Okazja na spędzenie wspólnie czasu, rozmowę. Dzieci pełne spontaniczności potrafią wymyślać niesamowite wzory, które niejednego wprawią w radość, czy poprawią nastrój. Zaletą wszystkich świąt nie tylko Wielkanocnych jest chwila oddechu, czas dla siebie, dla bliskich. Warto zatrzymać się choć na chwilę, nie pędzić do przodu.

Zobacz