ODKRYJ TRÓJKOLOROWE ŚWIECE ZAPACHOWE W SZKLE Z WIECZKIEM I CIESZ SIĘ ICH AROMATEM KAŻDEGO DNIA

Aromaterapia to sztuka korzystania z zapachów dla poprawy samopoczucia i harmonii psychicznej. To właśnie w tym celu powstały nasze trójkolorowe świece zapachowe, aby dostarczyć Ci chwil spokoju oraz odczarować codzienność za pomocą delikatnie unoszącej się woni.  Staranność wykonania, dobór wysokiej jakości składników gwarantują długotrwałe palenie i intensywność aromatu. To nasza gorąca nowość.  Wybieraj spośród różnorodnych kompozycji zapachowych - od soczystych owoców przez dziką wanilię po lawendowe ukojenie, tworząc jednocześnie estetyczną ozdobę dla Twojej przestrzeni. 

Lawendowe Ukojenie

Wypełnij swój dom delikatnymi, relaksującymi zapachami i ciesz się niezwykłą atmosferą, jakiej jeszcze nie doświadczyłeś. Trójkolorowa świeca Lawendowe Ukojenie to nie tylko źródło przyjemnego zapachu, ale także doskonały sposób na odprężenie po intensywnym dniu. Jej promienie rozjaśnią Twój nastrój i wprowadzą atmosferę spokoju do Twojego wnętrza. Przygotuj się na podróż pełną zmysłowych doznań. Świeca składa się z trzech warstw, które harmonijnie łączą się zarówno względem koloru, jak i zapachu. Lawendowe Ukojenie w swoich nutach oprócz lawendy posiada również drewno różane oraz wanilię. To idealne połączenie sprawia, że podczas palenia świecy uwalniane są aromaty, które przeniosą Cię w inny wymiar relaksu.

Soczyste Owoce

Trójkolorowa świeca Soczyste Owoce zapewni Ci wyjątkowe doznania zapachowe, które przeniosą Cię w letni ogród pełen świeżych owoców. Bogata - owocowa nuta, pobudzi Twoje zmysły i ożywi przestrzeń dookoła Ciebie. Delikatna nuta żywiczna, stworzy atmosferę harmonii i relaksu. Uzupełnieniem tej kompozycji jest subtelna nuta zieleni, która wprowadzi świeżość do Twojego wnętrza. Niech ta trójkolorowa świeca rozświetli Twój dom swoim fascynującym zestawem aromatów!
 

Dzika Wanilia

Przygotuj się na wyjątkowe doznania zapachowe. Trójkolorowa świeca Dzika Wanilia to połączenie nuty wanilii z nutą żywiczną. Zapach ten jest niezwykle elegancki i subtelny. Kojarzy się z ciepłem i relaksem. Nowoczesny design świecy pozwoli dopasować ją do każdej przestrzeni.

Zobacz