PRZEWODNIK PO PREZENTACH ZAPACHOWYCH

Okres upominkowy trwa cały rok! Darczyńcom często brakuje pomysłów na prezent, dlatego pomocy możemy szukać w sieci, gdzie sklepy internetowe oferują nam masę ciekawych upominków. Zachęcamy do skorzystania z oferty sklepu internetowego produktów Bispol https://www.sklep.bispol.pl/

Świece na prezent
Poniżej przedstawiamy 4 propozycje prezentowe, które okazały się prawdziwym hitem wśród naszych Klientów.

Świece z serii Ambient. Ta kolekcja idealnie nadaję się do tworzenia ciepłych i niezapomnianych wspomnień – i oczywiście trwałego zapachu. Do wyboru trzy wersje zapachowe: Cytryny i zioła, Tropikalna wyspa i Orientalne kwiaty. Świeca zapakowana jest w oryginale i nowoczesne opakowanie, a znakiem charakterystycznym jest kolor zalewy. Całość utworzy unikatową kompozycję.

Limitowana seria świec zapachowych w dużym słoju z wieczkiem – to kolejny pomysł na obdarowanie bliskiej osoby czymś wyjątkowym. Cztery wersje zapachowe i kolorystyczne do wyboru.
Secret Garden to bukiet kwiatów wypełniony zapachem róż, piwonii i lilii. Morning Mist to świeży i energetyzujący zapach porannej rosy. Przywodzi na myśl ciepłe poranki z kubkiem ulubionej kawy.
Ponadczasowa odsłona świecy Love – idealna dla wszystkich zakochanych! Przyjemny, delikatny zapach. Wdzięczna i wymowna etykieta oraz kolor zalewy w najmodniejszym odcieniu tego sezonu.
Ostatnia z serii świec limitowanych Special Day – po prostu broni się przy każdej okazji. Tą świecą sprawisz, że każdy dzień stanie się wyjątkowym.

Seria świec SPA Collection – to dwie świece w wysokim szkle z wieczkiem. Stworzone  z myślą o wieczornym rytualne domowego SPA. Do wyboru zapach Japońskiego ogrodu lub ogrodu ZEN. Subtelne kolory zalew sprawiają, że świece stanowią delikatne tło podczas wieczornego relaksu.

Stylowa świeca zapachowa z dwoma knotami w czarnym eleganckim opakowaniu. Klasyczna, ponadczasowa z akcentami nowoczesnego designu. Dzięki użyciu dwóch knotów zapach uwalnia się intensywniej, a świeca daje więcej blasku. Idealny pomysł na prezent dla wymagających osób.

Zobacz