RECYKLING ŚWIEC ZAPACHOWYCH - JAK WYKORZYSTAĆ POJEMNIKI PO ŚWIECACH

Każdy miłośnik świec zapachowych zapewne niejednokrotnie zastanawiał się co zrobić z pozostałymi po nich pojemnikami. Wielu z nas nie chce wyrzucać szklanek czy słoików, dlatego też podpowiadamy w jaki sposób nadać im drugie życie.

KWIATY
Bispol w swojej ofercie posiada duże i małe świece zapachowe w szkle, które po wypaleniu można zastosować na szereg różnych możliwości. Przezroczyste szkło doskonale sprawdzi się jako doniczka, w której efektownie prezentować będą się wszelkiego rodzaju sukulenty. Wystarczy odrobina ziemi, ozdobne kamyczki, mech oraz niewielkie roślinki. Taka ozdoba z pewnością doskonale wpasuje się w każde nowoczesne wnętrze.

AKCESORIA KOSMETYCZNE
Szklane pojemniki po świecach, szczególnie te w kolorowym, czy graficznie zdobionym szkle stanowią nietuzinkową dekorację każdego wnętrza. Po wypaleniu, pojemniki można wykorzystać na szereg różnych sposobów. Nadadzą się one do przechowywania wszelkich akcesoriów kosmetycznych, takich jak waciki, płatki kosmetyczne, pędzle do makijażu, błyszczyki czy szczoteczki do zębów. Dodaj odrobinę luksusu do codziennych rytuałów pielęgnacyjnych.

PRZYRZĄDY BIUROWE
Szklanki po świecach nadadzą się idealnie do przechowywania przyrządów biurowych takich jak długopisy, spinacze biurowe, nożyczki czy linijki. Jest to doskonały sposób na to aby na naszym biurku w końcu zapanował ład i porządek, a codzienne czynności stały się znacznie przyjemniejsze.

W czasach, kiedy coraz większą wagę przywiązuje się do ekologii oraz idei zero waste, warto nie wyrzucać szklanych opakowań po świecach, a nadać im drugie życie i wykorzystać w mniej lub bardziej oczywistych celach.

Zobacz