ŚLUB – WYJĄTKOWA UROCZYSTOŚĆ

Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdego człowieka. Chcemy by został zapamiętany na całe życie, a bliscy, którzy będą nam towarzyszyć poczuli się wyjątkowo. Na długo przed tym wielkim wydarzeniem, zastanawiamy się jak będzie wyglądał ten dzień, czy uda nam się wszystko na czas zorganizować. Wiele osób pokusi się o skorzystanie z usług wedding plannera. Firma ta kierując się naszymi upodobaniami zaplanuje nam ten dzień od A do Z stwarzając niepowtarzalny klimat. Nasze sugestie są tutaj bardzo ważne, a wręcz konieczne, gdyż to właśnie my mamy czuć się w tym dniu pewnie i swobodnie, nie martwiąc o całą otoczkę, a swoją uwagę skupiając na sobie i swoim partnerze.


KOLOR A UROCZYSTOŚĆ WESELNA

Jeśli jednak nie rozważamy zakupu usług wedding plannera, musimy zastanowić się nad kilkoma szczegółami, które będą stanowić charakterystyczną oprawę naszej uroczystości. Jednym z nich jest kolor. Ma on szczególne znaczenie, gdyż świadczy o naszym guście, czy elegancji. Wpływa na nasze samopoczucie, dodając energii bądź uspokajając nas. Warto wybrać kolor przewodni, który będzie wyróżniał się wśród dekoracji. Wybór koloru powinien odzwierciedlać nasze upodobania, a będąc dodatkiem do bieli doda lekkości, zwiewności. Przy wyborze koloru kierujemy się również porą roku. Inny wybierzemy w jesieni, będą to kolory w odcieniach pomarańczy czy fioletu. Miesiące letnie, ciepłe dają nam większy wachlarz kolorów. Od lekkich rozbielonych barw po soczyste czerwienie. Kolejnym aspektem o który warto zadbać jest wybór kluczowej dekoracji.


ŚWIECE W DEKORACJI WESELNEJ

Płomień palącej się świecy dodaje magii, pozwala poczuć się bezpiecznie, kojarzy z błogością. Jest jedną z dekoracji, które nigdy nie wyjdą z mody, taki weselny must have. Blask migoczącej świecy doda romantyzmu, o którym marzy każda młoda para. Świece są również ciekawą alternatywą dla tych, którym budżet nie pozwala na przystrojenie wnętrza w kwiaty. Najlepszym rozwiązaniem będzie tutaj wybór świec o zapachach lekkich, zmysłowych. Świetnie sprawdzi się świeca special day. Niesamowity zapach kwiatów z nutą wodną, świeżą, zamknięty w szklanym opakowaniu idealnie wkomponuje się w weselną uroczystość.

Bezzapachowe świece walce ustawione w szklanych tubach, będą wyglądać elegancko i szykownie. Będą stanowić dodatek wystroju Kościoła czy sali weselnej. 

Wiele osób wybiera podgrzewacze, tutaj warto pamiętać o ich krótkim czasie palenia. Jeśli jednak zdecydujemy się na nie, pamiętajmy by umieścić je w przezroczystym świeczniku, dzięki czemu unikniemy niepotrzebnych zabrudzeń. Możemy ozdobić go tasiemką w kolorze przewodnim uroczystości, taka dekoracja na pewno zachwyci naszych gości i będzie efektownie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach.
Jeśli dysponujemy większym budżetem to alternatywą dla podgrzewaczy będzie wybór świec w pojemniku z poliwęglanu. Co prawda czas palenia obydwu jest podobny, jednak te poliwęglanowe nie odkształcają się pod wpływem ciepła. Są przezroczyste, dzięki czemu w łatwy sposób możemy wyeksponować ich kolor umieszczając je w szklanych kandelabrach. Można pokusić się o stwierdzenie, że są dekoracją same w sobie. 

Organizacja dekoracji miejsca ceremonii, sali weselnej jest nie lada wyzwaniem. Warto więc poświęcić temu trochę czasu tak, aby nie dać się zaskoczyć w tym wyjątkowym dniu. Wysiłek zostanie owocnie nagrodzony, a my będziemy cieszyć się sobą, świętować.

Zobacz