ŚWIECE - TRENDY WIOSNA-LATO 2020

Zima powoli dobiega końca, jest to więc najwyższy czas, by przygotować swoje mieszkanie oraz garderobę na nadchodzący sezon. Podpowiadamy w jaki sposób odświeżyć wnętrza za pomocą niewielkich dodatków oraz świec, dzięki którym wprowadzimy do swojego domu odrobinę nowoczesności.
Bazując na światowych nurtach pragniemy przedstawić Państwu trendy obowiązujące w sezonie wiosna-lato 2020.

Catch the moment! – Żyj chwilą!
Jest to nurt inspirowany włoską riwierą, wspierający podróże poza utartymi szlakami. Prostota oraz szczęście wyrażają pełnię szacunku dla lokalnego rzemiosła oraz wygody. Delikatne pastelowe kolory, odcienie żółtego, brązowego oraz pomarańczowego inspirują oraz wprowadzają równowagę w każdym wnętrzu.

Timeless classic – Ponadczasowa klasyka
Trend mocno inspirujący się starożytnymi cywilizacjami oraz nowoczesnym minimalizmem. Charakteryzuje się powrotem do korzeni, prostymi liniami, organicznymi formami oraz surowcami takimi jak kamień i marmur, czyli wszystko co niezbędne i minimalistyczne. Kolory dominujące w tym nurcie to barwy neutralne, kolory ziemi połączone z odcieniami brązu oraz złotem.

Bold heritage – Odważne dziedzictwo
Nurt powstały w wyniku zainteresowania młodszych pokoleń dziedzictwem oraz tradycyjnym rzemiosłem w atrakcyjniejszym opakowaniu. Cechy charakterystyczne tego trendu to eklektyczny minimalizm, dziecięca prostota oraz śmiałe akcenty kolorystyczne połączone ze stylem skandynawskim. Kolory charakterystyczne dla tego nurtu to odważne i intensywne barwy wyraźnie kontrastujące z używanymi materiałami, takimi jak drewno, bawełna oraz len.

Love & Lust – Miłość i pożądanie
Ostatni z prezentowanych trendów wyraża łączność pomiędzy fizycznością i naszym emocjonalnym „ja”, otwiera się na miłość i romantyzm. Charakterystyczne dla tego nurtu są kształty inspirowane naturą, abstrakcyjne i malarskie wzory oraz naturalne materiały takie jak marmur, metal oraz kolorowe szkło. Kolory wykorzystywane w tym nurcie to barwy stonowane, które koją zmysły.

Świeca w szkle z kolekcji SPA Ogród japoński snp91-902
Świeca zapachowa Mistyczny Ogród w szkle z wzorem sn71s-50
Świeca walec burgund sw80/250-036

Zobacz