ŚWIECE W KOLORACH SIERPNIA

Sierpień to piękny miesiąc, w którym możemy korzystać z dobrodziejstw natury, takich jak owoce czy warzywa. Zazwyczaj jest to też ostatni moment, by złapać promienie słoneczne i cieszyć się ciepłym wieczorem na balkonie. Miesiąc ten każdemu może kojarzyć się z czymś innym. Jednym przywodzi na myśl piękne i ciepłe lato, złote pola pełne zbóż, które mienią się w blasku słońca. Drudzy mają przed oczami dorodne owoce i drzewa uginające się pod ich ciężarem. Jeszcze inni czują już powiew nadchodzącego września i zbliżającego się roku szkolnego. 

Jak za pomocą świec zapachowych, zatrzymać lato w naszych domach?
Jeśli chcemy poczuć woń słonecznego sierpnia w naszym domu i wprowadzić trochę koloru, idealnym rozwiązaniem będzie zakup świec zapachowych. Wiele osób zgodzi się ze stwierdzeniem, że żółty kolor jest właśnie głównym odcieniem sierpnia

Świece zapachowe w kolorach Sierpnia
Żółte kwiaty przywodzą na myśl wakacje. Słoneczniki są doskonałym tego przykładem. Ich wygląd przypomina słońce w całej swojej okazałości a postawione na balkonie bądź posadzone w ogródku, rozświetlą całą przestrzeń. Zapach słoneczników zamknięty w słoiczku, który po odpaleniu świecy uniesie się w powietrzu, nada naszemu pomieszczeniu letniego charakteru. Z kolei przepiękny intensywny kolor na pewno przykuje wzrok wszystkich domowników oraz odwiedzających.

Brzoskwiniowe lato w świecach zapachowych
Jeśli wolimy wybrać nieco inną barwę również kojarzącą się z odcieniami sierpnia, można postawić na dodatki w kolorze delikatnego brązu i pomarańczy. Jednym z owoców pojawiającym się na naszych drzewach w tym miesiącu  i właśnie o takiej tonacji jest brzoskwinia. Owoc niesamowicie bogaty w cenne wartości odżywcze a tym samym zawierający bardzo mało kalorii. Może być jedzona na surowo, w postaci przetworów lub podawana jako dodatek do deserów i dań. Dla osób pragnących poczuć ten owocowy zapach lata w swoim domu, świetnym pomysłem będą świece o aromacie grilowanej brzoskwini. Dostępne zarówno w słoiku jak i w formie uwielbianych przez wszystkich tealightów o zapachu brzoskwinii.

Ciesz się latem cały rok ze świecami zapachowymi
Świece są jednym z bardziej efektownych sposobów na dekorację wnętrza i ocieplenie klimatu. Dzięki ich zapachom i barwom możemy w łatwy sposób zmienić wygląd pomieszczenia i dostosować go do pory roku czy też konkretnego miesiąca. Lato to wyjątkowy czas, dlatego w sierpniu warto postawić na kolory słońca – nie tylko tego, które widzimy w samo południe ale i zachodzącego, tak aby w pełni celebrować pożegnanie z latem, które nadchodzi.

Zobacz