ŚWIECE ZAPACHOWE - WYJĄTKOWY POMYSŁ NA UPOMINEK

Czy istnieje  prezent ponadczasowy i uniwersalny? Prezent funkcjonalny, który będzie dobrze się prezentował? Oczywiście, że tak! Świece jako prezent, będą idealnym rozwiązaniem. Praktyczne i zawsze na topie, potrafią stworzyć niepowtarzalny klimat i pięknie się prezentować.

Świeca jest produktem o wielu odsłonach. Może stanowić wyjątkowy prezent dla osoby, którą chcemy obdarować. Stanowi wspaniałą dekorację danego wnętrza. Świece charakteryzują się uniwersalnością i ponadczasowością. To wszystko dzięki swojemu zastosowaniu. Pięknie wyglądają, pachną, dają światło i nadają aurę tajemniczości. Są idealnym produktem zarówno dla niej jak i dla niego. 

Świece zapachowe - wyjątkowy pomysł na upominek
Świece zapachowe stanowią wyjątkowy prezent jaki możemy podarować drugiej osobie. Zapach, forma i styl w jakim są dostępne, czynią je towarem niezwykle atrakcyjnym.
Świece to produkty oferowane w różnych kolorach, kształtach, wzorach i oprawie. Mogą występować w pięknym matowym, prążkowanym, pastelowym, jednokolorowym lub bezbarwnym szkle. Często szkło jest zdobione dodatkową etykietą, nadrukiem, przykrywką lub atrakcyjną grafiką.
Szklana świeca zapachowa na prezent najlepiej prezentuje się w postaci zamykanej wieczkiem. Te z linii premium mają najczęściej dwa bawełniane knoty, dzięki którym płomień jest bardziej widoczny.  Knot może być również wykonany z naturalnego drewna, który podczas palenia, tworzy niepowtarzalny efekt dźwiękowy, przypominający skwierczące  drewno. Te rodzaje świec, często pakowane są w stylowe pudełka, gdzie wszystko tworzy piękną całość. Sam produkt jak i jego opakowanie, dobrze się prezentują i z powodzeniem mogą przyjąć formę dekoracyjną lub stanowić wyjątkowy upominek, podarowany drugiej osobie. Eleganckie świec to także piękny i niepowtarzalny zapach. W tego rodzaju świecach wykorzystywane są zapachy mocno wyrafinowane, o nutach kwiatowych i orientalnych.
Ciekawym rozwiązaniem będzie też zestaw świec zapachowy na prezent. To pomysłowa koncepcja, która cieszy się coraz większym uznaniem. Ładne pudełko zwieńczone stylową kokardą, z niepowtarzalną zawartością. Przeróżne rozwiązania są stosowane jeśli chodzi o zestawy prezentowe i dedykowane są wielu okazjom. Taki zestaw łatwo stworzyć samemu, poprzez skomponowanie kilku świec o różnych zapach i inny designie.

Świeca zapachowa i dyfuzor zapachowy
Niebanalnym połączeniem będzie skomponowanie zestawu świecy i dyfuzora o tym samym zapachu. Takie rozwiązanie na pewno wpędzi w zachwyt osobę obdarowywaną. Świecę możemy postawić w salonie czy sypialni a dyfuzor, o tym samym zapachu w toalecie. Dzięki temu ten sama zapach będzie się utrzymywał w całym domu. Przysłowiową „wisienkę na torcie” stanowi taki sam design obu produktów. Znając gust osoby której chcemy wręczyć prezent, możemy dobrać coś pasującego do jej mieszkania, osobowości lub preferencji zapachowych.
Kupujmy świece na prezent i korzystajmy z ich właściwości. Delektujmy się atmosferą i harmonią, którą wprowadzają i stwórzmy niepowtarzalny klimat danego miejsca. Bogata oferta świec zapachowych dostępna na rynku, to idealny pomysł na niebanalny prezent.

Zobacz