TRENDY ŚWIEC - WIOSNA 2019

Nie mówimy tu tylko o Naszej garderobie ale podpowiadamy aby to samo zastosować w Naszym codziennym otoczeniu, czyli w naszych domach! Warto „przemycić” odrobinę koloru do wnętrza, przecież świece czy dodatki to najlepszy i najtańszy sposób aby mieszkanie nabrało zupełnie nowego wyglądu.

Bazując na światowych trendach proponujemy Państwu poniższe trendy wraz z paletą kolorów, które pomogą w doborze Naszych produktów.
Dobre samopoczucie i Harmonia – trend, który wpisał się na dobre do Katalogu Megatrendów. Charakteryzuje się zmysłowością i ukojeniem dla naszego ciała, ma za zadanie otoczyć nas ciszą i napełnić spokojem a minimalistyczne, naturalne elementy wnętrza wypełnić wnętrze ciepłem i przytulnym komfortem. Naturalne, linearne wzory i materiały przywołują inną epokę, stylizacja przypominając lata `50 i `60. Marmury, wydmy czy kolorowe szkło przywołują poczucie przestrzeni i komfortu.
Delikatna słodycz – miękkość, zabawa kolorem i lekkość charakterystyczne dla kobiecej natury są przywołaniem delikatnych, łagodnych chwil, które stwarzamy poprzez otaczanie się materiałami takimi jak złoto, miedź czy marmur i kryształy w delikatnych, pastelowych kolorach. Słodkie zapachy czy mieniące się muszle, przywołują letnie, lekkie smaki.

 

Zobacz