WALENTYNKI BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. To dobry moment na to, aby poświęcić sobie troszkę więcej czasu niż zwykle. Może to być wspólne wyjście do restauracji, całodniowa wycieczka, ale również zorganizowanie romantycznej kolacji w domu. Każdy w tym dniu chce czuć się wyjątkowo. Zatem zaplanujmy, ten dzień tak jak lubimy, a na pewno zapamiętamy go na długo.

Kolacja przy świecach
Doskonałym pomysłem na walentynki będzie zorganizowanie kolacji w domu. Każdy na pewno lubi smakować nowe potrawy. Dlatego niech to nie będzie mrożona pizza, z której zapewne korzystamy w innych okolicznościach, ale jakieś wyszukane danie. Może sushi? Świetnym pomysłem będzie przygotowanie kolacji wspólnie. Takie zaangażowanie dwóch zakochanych w sobie osób jest okazją do bliższego poznania siebie, a także szansą na zaprezentowanie przed sobą zdolności kulinarnych. Jeśli jednak nasz partner nie lubi gotować, może w tym czasie zaaranżować przestrzeń do wspólnego świętowania. Warto zaopatrzyć się w czerwone dodatki. Może to być obrus, koce poduszki. Na pewno nie może zabraknąć palącej się świecy. Mogą to być świece czerwony walec ustawione np. na złotej podstawce. Taka kompozycja kolorystyczna jest niezwykle elegancka, będzie szykownie prezentować się podczas naszej randki. Zadbajmy również o dodatkowy nastrój w postaci relaksacyjnej muzyki. Jej brzmienie dodatkowo ukoi nasze zmysły i pomoże wyciszyć się oraz cieszyć sobą podczas wspólnej randki.  Tak zorganizowany wieczór walentynkowy na pewno zapamiętamy na długo.

Domowe spa dla dwojga
To kolejny ciekawy pomysł na walentynki w domu, a także na skuteczne odprężenie. Idealna okazja, by podarować sobie chwilę rozkoszy, bądź okazać miłość drugiej osobie. Łazienka kojarzy nam się z czymś błogim, odstresowującym, to zapewne za sprawą dodatków, przedmiotów niezbędnych, by poczuć się komfortowo. Drogerie oferują kosmetyki, które świetnie sprawdzą się w domowym spa. Należy przygotować gorącą kąpiel. Oczywiście nie można zapomnieć o musujących kulach, relaksującej soli, czy aromatycznych olejkach, które oprócz wrażeń dotykowych i wizualnych pięknie pachną. Bardzo ważnym elementem jest oświetlenie. Ciekawą propozycję do domowej strefy spa będzie świeca o nutach drzewnych, orientalnych. Elegancką oprawę tej świecy będzie stanowić szkło oraz wieczko, którym możemy zamknąć zapach po skończonym rytuale. Zapachy te nie tylko będą nas odprężać, ale również otulą nas, wpłyną na naszą regenerację. Zwieńczeniem tej błogiej chwili może być wzniesienie toastu lampką czerwonego wytrawnego wina, które dzięki swoim zbawiennym właściwościom wpłynie na nasze samopoczucie. Warto również zadbać o dodatkowe nawilżenie naszego ciała i po kąpieli wspólnie wymasować się lekkim, nawilżającym kosmetykiem. Na koniec wystarczy otulić się miłym szlafrokiem i udać na dalszą celebrację walentynkowego wieczoru.

Pomysł na walentynkowy prezent
Miłym gestem będzie przygotowanie dla naszej drugiej połówki walentynkowego prezentu. Świetną alternatywą jest wywołanie zdjęcia, na którym jesteśmy razem. Może to być fotografia na papierze włożona w ramkę lub np. fotografia wykonana na płótnie. Pomysł tak naprawdę zależy od naszej inwencji twórczej. Wykonany własnoręcznie prezent to doskonały sposób na okazanie sobie uczuć. Kolejnym pomysłem na prezent może być walentynkowy zestaw zapachowy do wnętrza. Od dawna wiadomo, że zapachy świetnie działają na nasze zmysły i doskonale relaksują. Potrafią podgrzać miłosną atmosferę. 

Walentynki w domu to nie tylko wspólna kolacja, czy przygotowanie domowego spa. To przede wszystkim czas, który sobie poświęcamy, tutaj jest źródło naszej miłości. Wszystkim zakochanym życzymy udanego świętowania.

Zobacz