WIOSENNE WIECZORY: POMYSŁY NA ARANŻACJE ZE ŚWIECAMI OGRODOWYMI

Wiosna to czas, kiedy przyroda budzi się do życia, a wszystko wokół pulsuje energią i świeżością. To doskonały moment na ożywienie ogrodu i stworzenie magicznej atmosfery za pomocą delikatnego światła świec. Świece ogrodowe nie tylko dodają uroku, ale także tworzą przytulny klimat, który zachęca do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zastosowanie świec ogrodowych w aranżacji przestrzeni zewnętrznej daje nieograniczone możliwości tworzenia przytulnych miejsc do relaksu i spotkań ze znajomymi.


Lampiony - klasyczna dekoracja ogrodu
Lampiony ogrodowe to nie tylko praktyczne źródło światła, ale również piękna dekoracja, która nadaje ogrodowi wyjątkowego charakteru. Dostępne są, w szerokiej gamie stylów co pozwala dopasować je do charakteru ogrodu. Można użyć ich jako punktów centralnych na ogrodowych stołach lub jako ozdoby na alejkach. Warto postawić na te metalowe lub szklane. Uzupełnienie stanowią tutaj świece walce dobrane rozmiarem i kolorem do wielkości i kolorystyki lampionu. Ich delikatne światło sprawia, że ogród staje się przyjemnym miejscem do spędzania czasu nawet po zmroku. Jednocześnie widok palącej się świecy, zamkniętej w lampionie tworzy, nastrojową atmosferę zachęcając do relaksu.


Świece ogrodowe w szkle
Kiedy zapada zmrok, ogród staje się magicznym miejscem, w którym można odpocząć i cieszyć się spokojem. Wykorzystaj świece do ogrodu, aby rozświetlić otoczenie i stworzyć wyjątkową atmosferę relaksu i wyciszenia. Świece ogrodowe dostępne są w kilku kolorach, co pozwala dopasować je do stylu ogrodu i osobistych preferencji. To doskonały sposób na dodanie odrobiny życia i koloru nawet najbardziej zwykłemu, klasycznemu ogrodowi. Delikatna, falista struktura szkła przyjemnie rozprasza światło, tworząc subtelne, miękkie oświetlenie. Zaletą świec w szkle jest fakt, że nie muszą one być już umieszczane w specjalnych lampionach. Szkło świecy chroni płomień przed podmuchami wiatru, co sprawia, że są doskonałym wyborem nawet podczas lekkiej wieczornej bryzy. 
 

Świeca Citronella
W naszym asortymencie posiadamy także wyjątkową świecę zapachową Citronella, która jest dedykowana do palenia zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Dzięki intensywnie żółtej barwie zalewy, świetnie sprawdzi się w wiosennej i letniej aranżacji ogrodu, balkonu czy tarasu. Świecę Citronella na tle wcześniej wymienionych, wyróżnia to, że zawiera olejki eteryczne, które nadają jej pięknego cytrusowego aromatu. Pozwoli to cieszyć się jej wyjątkowym aromatem i jednocześnie migoczącym blaskiem płomienia. 


Wprowadzenie świec ogrodowych w barwnym szkle lub lampionów to nie tylko sposób na oświetlenie przestrzeni, ale także wyjątkowy sposób na dodanie uroku i charakteru Twojemu ogrodowi. Dzięki nim wieczorne chwile spędzane na świeżym powietrzu zyskają magiczny wymiar. 
 

Zobacz