NAGRODY

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie przyjemnie podziękować za zaufanie i wybór naszych produktów. To dzięki Wam staliśmy się liderem w produkcji zniczy oraz wkładów. Czujemy się zaszczyceni otrzymaniem po raz kolejny złotego godła programu Konsumencki Lider Jakości. Dzięki takiemu wyróżnieniu chcemy wciąż ulepszać swoje produkty, by nasi Klienci coraz chętniej po nie sięgali. Jesteście naszą motywacją a otrzymane wyróżnienie potwierdziło naszą silną pozycję rynkową.

ZŁOTY LAUR KONSUMENTA

Szanowni Klienci, marka Bispol od wielu lat zostaje wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie Laur Konsumenta. Plebiscyt ten ma na celu oceniać jakość produktów i usług. Wyniki niezależnego głosowania definiują pozycję naszej marki, a tym samym umacniają nas w przekonaniu, że to co robimy ma sens. Nasze produkty z kategorii świece zapachowe wyróżniają się wysoką jakością i cieszą się dużym zainteresowanie. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i wybór naszych produktów. 

TOP MARKA

Drodzy Klienci jest nam niezmiernie miło poinformować, że Firma Bispol po raz kolejny otrzymała Laur Konsumenta TOP MARKA 2021 w kategorii świece. TOP MARKA przyznawana jest firmom, dla których nadrzędną ideą jest dbałość o najwyższą jakość swoich produktów. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszych produktów.

Bispol w gronie Diamentów Forbesa

Miło nam poinformować, że firma Bispol zajęła I miejsce na Podkarpaciu i 58 w Polsce wśród firm z przychodami powyżej 250 mln zł w rankingu Diamenty Forbesa 2019. W ubiegłych latach również znaleźliśmy się w prestiżowym gronie Diamentów Forbesa. To szczególne wyróżnienie pozwala nam dołączyć do grona najlepszych firm na polskim rynku oraz stać się wiarygodnym przedsiębiorstwem wśród partnerów biznesowych.

WYRÓŻNIENIA

FORUM FIRM RODZINNYCH Forbes
Zobacz